scorecardresearch

Girişimci Üniversiteli

416 izlenme
Kategori STÖ
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Selçuk Üniversitesi’nde bir girişimcilik hikayesi
Kısa Süre Önce Açtığı Web Sitesi ile büyük takdir toplayan Uğur Örs, basın ve görsel medyada’da büyük beğeni toplamış ve haber siteleri ve gazetelerden yoğun ilgi görmüştü.
Uğur Örs sitesiyle ilgili çıkan haberler hakkında daha detaylı bir bilgi için kameralar karşısına çıktı..

Uğur Örs,Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliğinde öğrenci,onu diğer arkadaşlarından ayıran özelliği ise girişimci yönü.

Kendi Bölümündeki öğrenci arkadaşları için kurduğu harita bilgi bankası adlı facebook sayfası çok fazla ilgi görünce,haritabankasi.org adlı bir site açma kararı almış.Sosyal Medya uygulamaları ,internet tasarımı konusunda aldığı eğitimin işini kolaylaştırdığını belirterek internet sitesini kimsenin yardımı olmadan kurduğunu söyledi.

Örs;Memurlar,Mühendisler,İnşaat Firmaları,Yazılım Firmaları,Gayrimenkul Şirketleri sitemize çok fazla ilgi gösteriyor,Günlük 300 soru ve e-mail aldığını ve en büyük desteği hocalarından aldığını söyledi.

"Haritacılıkla İlgili,İnşaat Sektörü,Konut,Eğitim ve Kültür Haberleri,Etkinlikler,duyurular,firma rehberi,Güncel Her türlü bilgiyi sitemizden takip edebilirsiniz,çünkü,haberlerimizde ve duyurularımızda bütün medyayı tarıyoruz."

Örs;Reklam vermek isteyen firmaların olduğunu kaydederken şu anda 15.000 kayıtlı üyesininde olduğunu sözlerine ekledi.
Etiketler